Inne

English, Little Ant and Me

Witajcie w świecie języka angielskiego dla najmłodszych dzieci!

Bardzo mi miło, że zdecydowaliście się na odwiedzenie naszego bloga. Wiem, że 0becnie jesteśmy zalewani blogami. Praktycznie wszyscy piszą, ale pomimo tego  ja również zdecydowałam się zaprosić Was do naszego świata. Nie będzie to jednak świat prywatny. Zapraszamy do świata języka angielskiego.

Pozwólcie jednak, że najpierw się przedstawimy.

Mama – z wykształcenia anglistka, z zamiłowania Mama Małej Mrówki poświęcająca wiele czasu na zainteresowanie córki językiem angielskim.

Mała Mrówka – 3 letnia dziewczynka wchodząca małymi krokami w świat języka angielskiego.

Jeżeli Wy również jesteście zainteresowani tym jak uczyć małe dzieci języka angielskiego, na co zwracać uwagę, czego szukać i jak zachęcać dzieci do nauki, serdecznie zapraszamy. Będziemy pisały nie tylko  o naszych pomysłach, ale również podpowiadały gdzie zajrzeć i co przeczytać, żeby nauka była skuteczna i co najważniejsze – przyjemna 🙂

Marzę o tym, że stworzymy grupę osób, które z biegiem czasu będą się znały i inspirowały do pracy z językiem angielskim.

Witajcie u nas. Będzie nam bardzo miło Was poznać.

Advertisements

12 thoughts on “English, Little Ant and Me

  1. Witaj! My na pewno będziemy zaglądać, bo nauka angielskiego to też część naszego domowego projektu – Projektu Londyn – czyli wycieczki do Londynu śladami znanych bajek.
    Życzymy powodzenia i zapraszamy też do nas 🙂

  2. Projekt Londyn? Brzmi bardzo ciekawie. Na pewno będę Was “śledziła” 😉 Uwielbiam wszystko, co związane z angielskim. Chętnie napiszę też o Was u siebie, jeżeli się zgodzicie of course 🙂

  3. Bardzo fajny pomysł. My też będziemy Was śledzić i trzymamy kciuki za powodzenie i wytrwałość. U nas sytuacja jest trochę inna, bo dziecko teoretycznie będzie bilingual, ale ponieważ mieszka w Polsce, pewnie trudniej będzie mu się nauczyć poprawnie pisać (zakładam, że w szkole będzie chciał wybrać inny język obcy, żeby zaczynać z innymi dziećmi na tym samym poziomie). Więc blog już dodany do ulubionych i zbieramy pomysły!

  4. My będziemy kibicować, a strona już dodana do ulubionych. Mój dzieć powinien być dwujęzyczny, ale ponieważ mieszka w Polsce, zamierzam go uczyć pisowni. Kiedy pójdzie do szkoły wolałabym nie zapisywać go na angielski, a wybrac inny język obcy. Powodzenia Mała Mróweczko!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s