Uncategorized

Wrzesień tuż, tuż …

Przepraszam wszystkie osoby, które odwiedzały mnie regularnie za swoją nieobecność – bardzo długą nieobecność. Potrzebowałam trochę czasu dla siebie przez co pisanie zeszło na dalszy plan. Mam nadzieję, że już teraz nic nie zakłóci naszego kontaktu i znowu będziecie odwiedzać Małą Mrówkę. Zbliża się wrzesień – początek nowego roku. Mam wiele do nadrobienia, głowę pełną pomysłów i planów. Wierzę, że wrócicie do mnie – to dzięki Wam znajdywałam motywację do pracy. Wasze komentarze i miłe słowa od zawsze dodawały mi sił i utwierdzały mnie w przekonaniu, że warto. Warto pisać i dzielić się swoją pracą.

Dziękuję za wszystkie pozytywne opinie na temat podręcznika “English with Little Ant”. To dla mnie zaszczyt, że Państwa przedszkolaki uczą się z Małą Mrówką. Najbardziej cieszą wiadomości, w których piszecie o cudownych reakcjach dzieci na Mrówkę.

Dziękuję, dziękuję!

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie. Zostańcie z nami.

Wróciłyśmy 🙂

Advertisements

3 thoughts on “Wrzesień tuż, tuż …

  1. lubię Twojego bloga, bo masz genialne pomysły, mam nadzieje, że właśnie na wrzesień zrobisz coś nowego co będę mogła pokazać też na swoich zajęciach.

  2. Dziękuję Ci bardzo! Staram się, staram 😉 Czy czytasz też “Bliżej Przedszkola?” – znajdziesz tam moje scenariusze, a od września rusza nowy projekt – właśnie na łamach czasopisma.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s