Organizacja bloga

W związku ze zmianami od lipca 2015 oraz aby ułatwić Państwu poruszanie się po blogu, przygotowałam zestawienie  wpisów pojawiających się w okresie styczeń 2014-maj 2015. Zapraszam do skorzystania z wyszukiwarki w celu łatwiejszego znalezienia potrzebnych informacji.

Od stycznia 2015 do maja 2015 wpisy się na blogu pojawiały się według schematu:

  • Monday –  Manuals

W pierwszy poniedziałek miesiąca pojawiały się instrukcje wykonania prac plastycznych w połączeniu z językiem angielskim. Poniedziałki przybierały postać lekcji, którą można przeprowadzić razem ze swoim dzieckiem w domu:  zadania, wskazówki i polecenia. Niektóre lekcje uzupełniała piosenka/wierszyk.

  • Wednesday – Window Shopping

Środa poświęcona była zakupom – zza szyby. W tym dniu podpowiadałam Wam co warto kupić. Pisałam o  pomocach dydaktycznych, plakatach, kartach, puzzlach itd., ale również  innych przedmiotach, które świetnie nadają się do nauki języka angielskiego – płytach CD, DVD oraz książeczkach.

  • Thursday – Teaching Tips

W czwartki podawałam dodatkowe informacje na temat uczenia małych dzieci.

  • Friday – Freestyle

W piątek pisałam o tematach związanych z nauką języka angielskiego oraz wątpliwościach dotyczące nauki małych dzieci i odpowiadałam na pytania, które przychodziły do mnie w mailach. Podpowiadałam też jakie miejsca w internecie warto odwiedzić oraz inne zabawy i ćwiczenia.

Pojawiały się również inne wpisy, wśród nich program “I Teach English with Little Ant”, a także nasze lekcje w ramach programu “Dziecko na Warsztat”. Przygotowałam również wiele materiałów, które znajdziecie Państwo w zakładce.

Od lipca 2015 blog rządzi się innymi prawami. Powyższy plan przestał obowiązywać. Pojawił się podręcznik “English with Little Ant” i nastąpiła długa przerwa. Wróciłam w styczniu 2016. Zamierzam teraz skupić się głównie na podręczniku, ale nie tylko. Będę pisała o nauczaniu najmłodszych angielskiego, motywowaniu, sposobach, metodach, dyscyplinie, pomocach dydaktycznych i wszystkim, co wiąże się z dziećmi i językiem angielskim. Mam również w planie recenzje książeczek dla dzieci – nie tylko w języku angielskim, ale również tych, które z tym językiem lub kulturą się związane.

Postanowiłam pozostawić wcześniejsze wpisy wierząc, że wiele osób może jeszcze z nich skorzystać i zarazić swoje dzieci miłością do angielskiego.

 

 

 

Advertisements

2 thoughts on “Organizacja bloga

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s